← Tagasi teenusepakkujate nimekirja

Cantervilla loss

Peokoht
Cantervilla loss

Asukoht: Põlvamaa

Küsi pakkumist

Cantervilla loss

Cantervilla Lossis põimuvad rahu, vaikus, glamuur ning stiil. Saabudes hotelli sissesõiduteele on näha esimsesi märke ees ootavast tähtsast päevast. Märgata on ilusaid värskeid kaunistusi ja lilleseadeid.

Jalutades hotelli taha asuva järve äärde jääb silma maaliline vaade pikale järvele ja seda ümbritsevatele mägedele ja põldudele. Kõik see tärkav loodus tekitab uue tunde armastuses, mis on nii romantiline.

Hotelli pargis on mitmeid kohti kus saab teha võrratuid pilte pruutpaarist. Astudes lossi peauksest sisse on kohe tunda mõisale omast glamuuri, see hõng, see interjöör, seda peab ise kogema. Teisel korrusel asuvas saalis ootavad meid säravvalged laua- ja toolikatted. See on midagi enneolematut ja võrratut.

Istudes lauas saame osa hotelli restorani hõrkudest roogdest ja neid maitstes on tunda, et road on tehtud armastusega. Pidu on täies hoos ja muusikute saalis saab tehtud oma esimene avavalss. Jätkuvad mängud, söömine ja tants. Kesköö saabudes tuuakse lauale kohv ja tort.

Kui mõni külalistest ära väsib, siis saab ta siinsamas minna oma tuppa ja rahulikult und nautida. Hommikul ootab kõiki rikkalik buffee laud, mida on võimalik nautida verandal, kus hommikune vaade on lausa maaliline ja seda jääkski ainiti vaatama.

Pärast hoogsat pidu, kosutavat hommikusööki on võimalik SPA-s ennast lõõgastuda. See on emotsioonide ja tunnete pillerkaar, mis jääb pikaks ajaks meelde.

Tallisaal, mille siseõu loob imelise pulmameeleolu oma väravate ja purskkaevuga, mahutab kuni 200 pidulist. Pulmapeo pisematele küalistele on Tallisaalis lisaks peosaalile ka mudilaste mänguala, labürint üllatustega, kostüümituba ja lasermänguvõimalus.

Lossi peahoone ballisaalis on kohti kuni 75 pidulisele. Kohapeal pakutakse ka toitlustust ja ruumide dekoreerimisvõimalust. Majutuskohti jätkub 90 inimesele.Vaata ka neid

Näita veel