Oled pulmategija?

Weddingly koondab Eesti kõige mainekamad pulmategijad ja viib nad tänapäevasel viisil kokku noorpaaridega. Juba 366 teenusepakkujat on liitunud tänapäevase pulmakorraldusega.

Täida liitumisankeet →

Weddingly on platvorm, mis aitab noorpaaridel leida oma pulmapeole sobivad tegijad

Meie idee on kaasajastada pulmakorraldust, andes teenusepakkujatele ja noorpaaridele platvormi teineteise leidmiseks ja üksteisega suhtlemiseks.

Platvormi toimimispõhimõte on, et noorpaar sisestab platvormile konkreetse vajaduse koos kõigi vajalike detailidega ja teenusepakkujad pakuvad personaalsed lahendused.

  Liitunud pulmategijad

Kuidas Weddingly toimib?

1. Põhjalik sisend

Noorpaar loob tasuta konto, märkides milliseid pulmateenuseid ta vajab ning mida igast teenusest ootab.

Konto loomise käigus täidab noorpaar põhjaliku küsimustiku oma pulmapeo detailide osas, millest sünnib iga valdkonna pulmategijale eraldi sisend. Seejärel otsustab noorpaar, kellele päring edastatakse.

2. Esmane hinnapakkumine

Uutest päringutest saate teada nii keskkonnasiseselt kui ka ka e-maili teel.

Avage keskkonnas noorpaari sisend, tutvuge pulmapeo detailidega ja otsustage, kas edastate hinnapakkumise või annate nupuvajutusega märku, et ei saa seekord abi pakkuda.

Tegu on esmase hinnapakkumisega, mis ei ole automaatselt siduv ja kõik osapooled on teadlikud, et summa võib muutuda detailide selginedes.

3. Staatused

Eks ole tüütu kui peale hinnapakkumise saatmist teiselt poolt vaikseks jääb?

Teie hinnapakkumise kõrval on noorpaaril võimalik anda nupuvajutusega märku, kas kaalub seda, soovib teid broneerida või otsib seekord midagi muud. Noorpaari tagasisidet pakkumistele näete reaalajas oma kasutajakontol.

4. Keskkonnasisene live-chat

Keegi ei naudi seda, kui info on kümnetes e-mailides laiali.

Weddingly platvormil saate noorpaaridega suhelda läbi live chati. Nii püsib kogu info ühes vestluslogis koos, mida noorpaaril on mugav omavahel jagada.

Live chatis ei ole vaja ülemäära ametlikkust. Tunne on sama nagu sõbraga sotsiaalmeedias suheldes.

5. Hõissa, pulmad!

Jõudsite noorpaariga kokkuleppele? Imeline!

Kinnitage broneeringu jõustumine keskkonnas ning leppige lõppdetailides omavahel kokku nii nagu olete varasemalt harjunud. Klient maksab teenuse eest otse teile.

Broneeringu jõustumise järel annab keskkond automaatselt märku ka teistele sama valdkonna tegijatele, et noorpaar leidis sobiva lahenduse antud teenusele.

WeddingCRM kliendihaldus

Kui noorpaaride jaoks on Weddingly abiks tegijate avastamisel ja projektijuhtimisel, siis pulmategijate jaoks on platvorm hoopis ülimalt lihtne kliendihalduse keskkond hellitusnimega WeddingCRM.

Weddingly otsib teile 24/7 uusi kliente, kellele saate oma pakkumisi edastada. Samuti annavad noorpaarid märku, kas kaaluvad teie pakkumist, keelduvad sellest või soovivad teid broneerida. Detaile saate arutada noorpaariga keskkonnasisese live chat vahendusel.

Kliendid, päringud, pakkumised, staatused, tagasisided, tellimused ja vestlused on kõik Weddingly platvormil ühes kohas koos, mitte meilides laiali.

Teie pulmaprofiil

Eile pidi klient otsima infot teie kohta kodulehelt, sotsiaalmeediast, Youtubeist, Googlest, erinevatest infokataloogidest, foorumitest või mujalt. Weddingly koondab kogu info kokku pulmaprofiilile, et anda noorpaarile sekunditega vajalik ülevaade kõigest olulisest.

Pulmaprofiilid toovad noorpaarini bändide esinemisvideod, videograafide pulmafilmid, peokohtade asukohakaardid, cateringide näidismenüüd, pulmaisade tutvustusvideod, make-up artistide ja soengumeistrite näidistööd, floristide lilleseaded ja palju muud.

Oma pulmaprofiili saate igal ajal ise hallata ning täiendada.

Põhjalik sisend igalt noorpaarilt

Nägemist päringud stiilis: “Tere. Meil on X kuupäeval Y suurusega pulmapidu. Palju teie teenus maksaks? Mari”

Küsime hanke loomisel noorpaarilt väga põhjalikud küsimused iga soovitud pulmateenuse kohta eraldi. Oleme küsimustikud välja töötanud koostöös erinevate pulmavaldkondade esindajatega. Seeläbi valmib põhjalik sisend hinnapakkumise tegemiseks, millele saab reageerida kahte moodi:

JAH: Sisestage hinnapakkumine otse Weddinglysse, sisestades hinna või vahemiku. Soovi korral saate lisada ka kommentaari või pildi/faili.

EI: Keelduge pakkumise tegemisest ning andke mõne klikiga viisakalt märku, et olete juba broneeritud, peo suurus ei sobi või on mõni muu põhjus

Kuidas näeb teie hinnapakkumist noorpaar?

Noorpaarile kogunevad kõik hinnapakkumised ühte nimekirja ning teie pakkumise täpsem sisu kuvatakse otse teie pulmaprofiili ülesosassse, hallikale taustale.

Pulmaprofiilis on seega noorpaaril korraga silme ees hinnapakkumine, pildid, videod, lisainfo, kontaktandmed, kodulehe- ja sotsiaalmeediaviited, peokoha puhul asukoht jne.

Huvi või lisaküsimuste korral saab noorpar ühe hiireklõpsuga alustada teiega live-chat vestlust.

* pildil toodud hinnad ja pakkumise sisu on infomaterjali tarbeks muudetud

Mida arvavad uudsest pulmakorraldusest meie koostööpartnerid?

Weddingly live-chat

Kodused vestlused noorpaaril “Kas see ettevõte vastas su e-mailile juba midagi?” on pulmakorralduse argipäev. Enamus noorpaaridel pole ühist meilboksi ning nad ei jaga ühte telefoni. Seetõttu on ka infosulud kerged tekkima. Weddingly vestlused on aga kõigile ligipääsetavad igal ajal, igas kohas ja igal seadmel.

Sotsiaalmeediast ja nutitelefonidelt tuttav vestlusformaat toob dialoogi lihtsust ja inimlikkust ning aitab ka “Bridezillade” puhul, kellele meeldib saata mõnesõnalisi huvitavaid ideid, mida kahjuks hiljem e-mailidest on pea võimatu üles leida.

Loomulikult saate suhelda ka vanaviisi ja me kuvame noorpaarile ka teie otsekontakte, kuid me juba teame, kui väga uus viis suhtlemiseks teile meeldima hakkab.

Weddingly meedias

Eestlaste uus idufirma toob pulmade planeerimise ühte kohta kokku

Loe edasi →

Pulmakorraldaja annab head nõu: pulmapeo õigesti ajastamine ja hinnauuringu tegemine aitavad säästa tuhandeid eurosid

Loe edasi →

Nädala idufirma: Pulmahange tahab veebikeskkonna abil pulmade juures planeerimisstressi ära jätta

Loe edasi →

Millega arvestada laste pulmapeole kaasamisel?

Loe edasi →

Kaheksa sammu, kuidas pulmapidu stressivabalt organiseerida

Loe edasi →

Suur pulmailma statistika: millisel suvepäeval on Eestis ilusaim ilm pulmapeoks?

Loe edasi →

Milliseid pulmatranspordi võimalusi pakub viljakas Eesti pulmaturg?

Loe edasi →

Küsimused ja vastused

Kes saavad Weddingly platvormil oma teenuseid pakkuda?

Ainult hea mainega tegijad, kelle suure osa põhitegevusest moodustavad pulmapeod.

Kui kiirelt peaksime uutele hangetele reageerima?

Teavitame uue päringu saabumisest teid e-mailiga, seega käsitlege seda kui tavalist päringut ja reageerige nii nagu teil standard on.

Kas Weddingly vahendab kliendi raha?

Ei, kõik kokkulepped teenuse sisu või tasumise osas sõlmite noorpaariga omavahel.

Meil on nõudlus piisav, miks liituda?

Saate võimaluse leida kliente ka teistele nädalapäevadele, kui suvine tippaeg. Näiteks kevad-sügis kuudele, nädalasisestele päevadele ja muudele päevadele, kus teil on tegelikult vaba ressurssi olemas. Vahel võib juhtuda ka olukord, kus teatud kuupäev jääb lühikese etteteatamisajaga vabaks ning Weddingly platvormilt saab välja vaadata sellele päevale kiirelt teise noorpaari.

Kui ajamahukas on Weddingly päringutega tegelemine?

Weddingly kaudu noorpaaridele pakkumise tegemine on kiirem, kui tavalisele meilipäringule vastamine. Samuti ouliselt lihtsam tänu põhjalikule sisendile (vähem asjatut infovahetust).

Meie pakkumised on tavaliselt PDF või WORD’i kujul

Saate kliendile edastada hinna ja tekstikommentaariga ka faili, milleks võib olla näiteks võimaluste tutvustus, näidismenüü või muu, mida olete harjunud noorpaaridele ka varem edastama.

Kas platvormi vahendusel tehtud esname hinnapakkumine on siduv?

Ei, teie käest soovitakse esmast pakkumist või hinnavahemikku. Pakkumisega saate kaasa panna ka kommentaari, et viidata erinevatele hinda mõjutavatele teguritele ja lisavõimalustele. Lõpliku kokkulepe teenuse sisu ja hinna osas teete noorpaariga omavahel.

Kas Weddingly takistab noorpaaril otse teenusepakkujaga kontakteeruda nagu teevad Booking.com, Airbnb.com või teised platvormid?

Teie otsekontaktid (telefon, e-mail, koduleht, sotsiaalmeedia) on esindatud pulmaprofiilis ning noorpaariga võite detaile kokku leppida ka kohtumisel, telefonis või muul viisil.

Oled tegija? Liitu pulmarevolutsiooniga!

Täitke liitumisankeet või võtke lisaküsimuste korral ühendust aadressil [email protected].