Korduvad küsimused

Kas keskkonna kasutamine maksab?

Ei. Keskkond on noorpaaridele tasuta.

Milliste valdkondade jaoks pakkumisi saan küsida?

Valdkondi lisandub jooksvalt. Hetkel saab Weddingly platvormilt leida oma pulmapeole peokoha, cateringi, ansambli, DJ, pulmaisa, fotograafi, videograafi, meigi- ja soenguartisti, pulmatordi, floristi, dekoreerija ning pulmasõiduki. Kasutajakontot luues saad ise valida, milliseid teenuseid vajad.

Kuidas on valitud teenusepakkujad, kes läbi Weddingly hinnapakkumisi saadavad?

Soovime olla kindlad, et soovitame tegijaid, kelles võib oma elu tähtsaimal päeval kindel olla. Seepärast läbivad kõik teenusepakkujad põhjaliku kontrolli enne, kui saavad Weddingly platvormiga liituda. Kontrolli käigus selgitatakse välja, mis on teenusepakkuja kompetents, senised kogemused, teenindatud pulmade maht ja üldine maine.

Kui palju on liitunud teenusepakkujaid ja kes nad on?

Neid on kokku üle 370 ning nende käest hinnapakkumiste korraga küsimine võtab aega loetud minutid. Tutvu täieliku nimekirjaga teenusepakkujate leheküljel.

Mis on pulmaprofiilid?

Igal teenusepakkujal on oma pulmaprofiil, kuhu on koondatud üle interneti kokku info, pildid, videod, asukohakaardid ja kontaktandmed. See tähendab, et saad kõik info ühest kohast kätte ning ei pea internetisügavustest infokillukesi otsima.

Kuidas toimib keskkonnasisene Live-Chat?

Pulmaprofiilis on nupp “Alusta vestlust”. Klikkides sinna avaneb sõnumi kirjutamise aken. Edasi juhtub kõik nii nagu Facebookis sõbraga suheldes ja sellisel viisil vestlus ei pea olema ülemäära ametlik. Juhul kui eelistad telefonivestlust, e-maili või selgub mõne kokkuleppe sisu alles kohtumisel (pulmaprofiilid sisaldavad ka teenusepakkujate kontaktandmeid otse suhtlemiseks), siis soovitame turvalisuse huvides korrata broneerimise detailid alati üle ka Weddingly live chatis.

Kuidas hanke loomine käib?

Esmalt kaardistab keskkond sinu ürituse detailid ja uurib, kellelt pakkumist soovid. Seejärel küsib intelligentne hankesüsteem saadud info põhjal teenusepakkujatelt personaalsed hinnapakkumised ja koondab need sinu kasutajakontole kokku.

Kas teenusepakkujad näevad minu kontaktandmeid?

Me ei väljasta noorpaaride kontaktandmeid esmast pakkumist küsides, küll aga hilisemas faasis kui märgite vastava staatuse teenusepakkuja hinnapakkumisele. Esmalt näevad teenusepakkujad ainult teie eesnimesid, et arusaamatusi ei tekiks. Aitame hoida “õhu puhtana”, et saaksite rahulikult keskenduda üksnes olulisele. Seeläbi ei tähenda sadade hinnapakkumiste küsimine hiljem sadu järelpäringuid, et kas olete juba otsustanud ja mida arvate saadetud pakkumisest.

Mis saab siis kui ma ei leia sobivaid pakkumisi?

Weddingly ei kohusta ühegi teenusepakkuja kasuks otsustama. Kui sobivat hinnapakkumist ei leidunud, siis oled saanud suurepärase ülevaate hinnastamisest, saanud teada erinevate tegijate saadavused antud kuupäeval ja leidnud hulganisti inspiratsiooni sadadelt pulmaprofiilidelt. Samas on ebatõenäoline, et sadadest hinnapakkumistest ükski ei sobi.


Loe lähemalt kuidas pulma korraldada või loo tasuta konto