Kuidas korraldada pulma?

1. Looge tasuta kasutajakonto

Konto loomisel tuleb täita küsimustik, et saaksime kaardistada teie pulmapeo detailid, vajadused ja eelistused. Peale konto loomist saate otsustada, millistelt teenusepakkujatelt pakkumist sooviksite ning nad teevad oma personaalsed hinnapakkumised otse teie kasutajakontole.

2. Tutvuge pulmaprofiilidega

Peale konto avamist saate tutvuda teenusepakkujate pulmaprofiilidega (portfoliotega). Pulmaprofiilidel on bändide esinemisvideod, videograafide pulmafilmid, fotograafide pulmaalbumid, peokohtade fotod, -asukohakaardid ja -majutusinfo, cateringide näidismenüüd, pulmaisade tutvustusvideod, make-up artistide ja soengumeistrite näidistööd, floristide lilleseaded, uskumatult lahedad pulmasõidukid ja palju muud.

3. Tutvuge hinnapakkumistega

Enamus hinnapakkumisi laekub juba 24 tunniga ning otsustamine edasise osas käib ühe hiireklikiga.

4. Suhelge teenusepakkujatega

Alustage live chat vestlust ning arutage hinnapakkumise detaile, planeerige kohtumine või leppige kokku broneeringus. Läbi live-chati liiguvad asjad kiirelt, meilboks püsib puhas ning ükski detail ei kao ridade vahele.

Samas, kui chattimine pole teie jaoks, siis suhelge teenusepakkujaga otse – tema telefoninumber, meiliaadress ja muu kontaktinfo on pulmaprofiilis olemas.

5. Valige välja oma pulmapeo jaoks sobiv tegija

Kui olete sõlminud kellegagi kokkuleppe oma pulmapeo teenindamiseks – olgu see siis Weddingly platvormil, e-mailis, kohtumisel või telefonis – siis sulgege antud valdkond. Nii saame öelda kõigile teistele pakkumise teinud tegijatele “Aitäh” ning piirata uute hinnapakkumiste laekumist.

Alusta siit → Loo tasuta kasutajakonto


♥ Weddingly kasutamisega kaasnevad lisakasud:

✓ Ajavõit

Säästate sadu tunde aega tegijate kaardistamiselt, tausta kontrollimiselt, kontaktandmete otsimiselt, saadavuste selgitamiselt, pakkumiste küsimiselt ja meilide põrgatamiselt.

✓ Meelerahu

Olete teinud oma valikud, kaaludes sadu erinevaid tegijaid. Kaob kripeldus, et ehk oleks leidnud kellegi veelgi sobivama oma tähtsaks päevaks.

✓ Rahavõit

Saate pakkumisi võrreldes ja pulmaprofiile vaadates kergelt aru, miks mõni tegija ongi väärt keskmisest kõrgemat hinda ning miks mõne teise tegija soodne pakkumine võib olla teie jaoks ideaalne – kuna soodne hinnapakkumine ei ole tihtipeale kinni tegija kompetentsis, vaid pulmapeo kuupäevas, ajaplaanis ja asukohas.

✓ Vabadus

Kui Weddingly abiga kõiki tegijaid oma pulmapeole ei leidnud või vajadused muutusid käigu pealt, siis kohustust ühegi teenusepakkuja kasuks otsustada ei ole.

✓ Turvatunne

Me oleme teie selja taga kogu pulmakorralduse perioodi vältel ja aitame võimalike arusaamatuste korral. Hoidke lihtsalt kokkulepped Weddingly live chatis.

✓ Diskreetsus

Me ei avalda teie andmeid pulmategijatele esmase päringu käigus, seega saate rahulikult valida enda jaoks sobivaimad tegijad kellega edasi minna, ilma, et keegi pidevalt huvi tunneks teie otsuse osas.

✓ Infosulg puudub

Saate kaaslasega mõlemad olla kursis hinnapakkumiste ja vestlustega, logides lihtsalt sisse oma ühisele Weddingly kontole. Seda sõltumata ajast, asukohast või seadmest.

Meilboks ei ummistu

Sadade meilide asemel on kergesti sirvitavad vestluslogid, kust leiab alati kõik info üles.

✓ Kaaslane aktiveerub

Üldjuhul võib minna nii, et pulmapäeva organiseerimisega tegeleb põhiliselt üks osapool. Samas nüüd, kus korraldusprotsess ei tundu enam hoomamatu suurusega elevant ja kõik info on ühes kohas koos, on lausa nauditav asju koos organiseerida.


Loo tasuta konto või vaata Korduma Kippuvaid Küsimusi