Villa Ammende

Asukoht: Pärnumaa

Küsi pakkumist

Villa Ammende

Villa Ammende on ehitatud aastal 1905 just nimelt suure ning uhke peo pidamiseks, seega õigemat kohta pulmade pidamiseks oleks raske leida.
Enam kui sada aastat tagasi otsis Pärnu mõjukas kaupmees Hermann Leopold Ammende oma armastatud tütre Elleni pulmapeoks sobivat maja. Et aga Pärnu linnas ei leidunud piisavalt suursugust torniga ehitist tähtsaks sündmuseks, otsustas ta lasta ehitada kauni villa tornide, rõdude, luksuslike külalistubade, salongide, söögisaalide, avara aia ja päikeselise terassiga. Oma pulmapäeval oli preili Ellen õnnelik pruut, kes abiellus oma väljavalituga elegantses ja romantilises villas.
Segades kokku Villale Ammendele omased traditsioonid, kombed ja piiramatu kujutlusvõime erilise pulma korraldamiseks, on iga tulemus kordumatu ning unustamatu. Pühendume rõõmuga igale detailile ning tunneme head meelt iga pulma korraldamisest.
Perfektse sündmuse korraldamiseks pakume erineva suurusega saale ja salonge, kus võimalik korraldada pulmapidu piduliku galaeinega kuni 80 külalisele. Suvel on suurepärane võimalus kasutada avarat terrassi ja privaatset parkaeda erilise sündmuse tähistamiseks kuni 150 külalisele. Talvisel ajal aga loome Teile muinasjutulise õhkkonnaga pulmapeo sädeleva lume, praksuva kaminatule ja rohkete küünalde kumas.

Majutust saame pakkuda 35 külalisele, pruutpaari päralt on aga imekaunis Ammende Sviit suure rõdu ja saunaga. Kui teie peole saabub rohkem külalisi, aitame neid majutada lähedalasuvates hotellides.

Aitame korraldada kogu ürituse – esimesest konsultatsioonist kuni viimase külalise lahkumiseni tegelevad meie spetsialistid teie peo korraldusega ja koordineerivad pisimaid üksikasju, et võiksite lõõgastuda oma erilisel päeval ja nautida seda maagilist aega. Pakume Teile täielikku pulmakorraldusteenust.

Villa Ammende pühendunud meeskond hoolitseb kõige eest! Ükski Teie soov ei ole liiga suur, ükski palve ei ole liiga väike!Vaata ka neid

Näita veel