Virtuaalne pulmakorraldaja

Sinu abilised Weddingly meeskonnast, kes on toeks kogu pulmakorralduse protsessi vältel.

Loo tasuta konto →

Pulmade korraldamine peab olema lõbus ja stressivaba

Kohe kui lood oma Weddingly konto, saad otseliini ka virtuaalsete pulmakorraldajatega live chati toel. Koostöös leiate ideaalse pulmapaiga ja sobivaimad pulmategijad meie 369 teenusepakkuja seast ning nad hoolitsevad, et kõik kokkulepped pulmategijatega vett peaks.

Nii nagu Weddingly on täiesti tasuta keskkond noorpaari jaoks, on ka virtuaalsed pulmakorraldajad sulle abiks kogu korraldusprotsessi vältel täiesti tasuta.

  Weddinglyga liitunud pulmategijad

Millega virtuaalsed pulmakorraldajad toeks on?

Aitame viimistleda sisendeid, et pulmategijad saaksid paremini aru sinu ettekujutusest, soovidest ja vajadustest. Anname nõu milliseid tegijad võiksid kaaluda ja hoolitseme, et küsitud hinnapakkumised saabuksid mõistliku aja jooksul. Aitame sõlmida väljavalitud pulmategijatega vettpidavad kokkulepped ja sekkume, kui tekib möödarääkivusi.

Meie missioon on olla professionaalne teejuht pulmateenuste broneerimisel, et sinu unistuste päeva korraldusprotsess oleks lõbus ja stressivaba.

Pulmade korraldamine ei ole kunagi olnud lihtsam

Enamasti on pulmapidu üks rahvarohkemaid sündmusi, mida terve elu jooksul organiseerime. Lisaks on selle üritusega seotud üldjuhul ka üle 10 teenusepakkuja.

Me aitame korraldusprotsessi üles ehitada õiges järjekorras, et kõik pulmategijad saaksid korrektses järjekorras välja vaadatud ning ei tekiks peaga vastu seina jooksmise tunnet.

Mida noorpaarid Weddinglyst arvavad?

Alusta oma imelise pulma planeerimist!

Konto loomine võtab mõne hetke ja noorpaaridele on nii keskkonna kasutamine kui ka virtuaalse pulmakorraldaja teenused tasuta. Kohustusi konto loomisega ei kaasne. See ongi kaasaegne pulmakorraldus!

Loo konto