← Tagasi teenusepakkujate nimekirja

Klinkberg Venue

Peokoht
Klinkberg Venue

Asukoht: Harjumaa

Küsi pakkumist

Klinkberg Venue

Klinkberg Venue on ideaalne paik imelise ja kordumatu pulmapeo läbi viimiseks. Eriliseks muudavad selle peokoha piiramatud võimalused kujundada ruumid just sellisteks, nagu oma unistustes ette kujutate. Nimetage vaid stiil või värv ja just selliseks muudame miljöö, kus teie pulmapidu aset leiab.

Klinkberg Venue on nagu maja ratastel. Suvel asume maalilisel Jõelähtme Golf paeseljandikul vaatega merele, talvehooajal Tallinnas Maarjamäe lossi aias. Mitmed pruutpaarid on kasutanud võimalust viia siinsamas läbi ka abielu registreerimine.

Jõelähtmes on Sinu ja Su külaliste käsutuses 600 m2 pinda, lisaks avarad terrassid koos kordumatu merevaatega. Asume ca 25km Tallinnast, vähem kui 30 minutilise autosõidu kaugusel. Kohapeal suur parkla nii autodele kui bussidele. Mahutavus: Galad kuni 220inimest, kontserdidkuni 300 inimest.

Sügisel ja talvel seame aga Klinkberg Venue ruumid püsti Maarjamäe lossi väärikas aias. Sinu ja Su külaliste käsutuses on kuni 1000 m2 pinda, mida saame kujundada just teie soovidest ja vajadustest lähtuvalt.

Klinkberg Venues on alati soe ja valge hoolimata aastaajast. Loomulikult on igal ajal tagatud kõik elementaarsed mugavused, sh. kaasaegne ja ruumikas WC ning garderoob.

Kui soovid, et püstitame kordumatu peokoha sinu koduaeda, lemmikrannale või kuhu iganes mujale, siis see on ka võimalik. Anna meile oma soovidest lihtsalt teada!

Mahutavus:
Vastuvõtuna kuni 650 inimest.
Ümarlaudades kuni 400 inimest.Vaata ka neid

Näita veel