← Tagasi teenusepakkujate nimekirja

Tallinna Lauluväljak

Peokoht
Tallinna Lauluväljak

Asukoht: Harjumaa

Küsi pakkumist

Tallinna Lauluväljak

Tallinna Lauluväljaku maja ümbritseb looduskaunis ja avar park, mis lisab rohelust ja erilisust igale pulmapeole. Samas on väga lähedal ka südalinn ja meri, mis muudab meie asukoha veelgi väärtuslikumaks. Lisaks asub Lauluväljaku territooriumil avar parkla, mistõttu on külaliste saabumine mugava ja parkla kasutamine on ka tasuta.

Lauluväljakul on valgusküllased ja ruumikad saalid ja need jätavad ruumi pulmapeo tähtsateks osadeks nagu banketilauad, tantsuplats ja bänd. Samas pole ruumide sisekujundus liialt nõudlik ega spetsiifiline ja see annabki vabad käed ning palju võimalusi erinevateks kujundus- ning valgustuslahendusteks. Teise korruse üheksameetristest akendest avanev imekaunis ja ainulaadne merevaade muudab peo meeleolu veelgi erilisemaks ja romantilisemaks.

Pruutpaari saabumine on alati väga oluline. Lauluväljakul on palju võimalusi pruutpaari pidulikuks sisenemiseks ja ka efektseks ärasõiduks. Näiteks võib saabuda mööda kaunistatud Mere alleed ilutulestiku saatel või pulmaautoga Laululava trepiastmete poolsest mäest alla sõites.

Üheks põnevaks abielutseremoonia paigaks on näiteks Laululava astmed, mis pakuvad suurejoonelist lava kasutusvõimalust selle tähtsa hetke jaoks. Võimalus on ehitada sinna ka terrass, millelt avaneb vaade Lauluväljakule ja pargile.

Ühest küljest on Lauluväljak eksklusiivne peokoht, mis sobib hästi suurtele pulmadele kuni 400 inimest aga samas ei tasu inimeste arvu nö kinni jääda. Lauluväljakul on ideaalseid ruume väikesteks intiimseteks 20-50 külalisega pulmapeoks.

Hubane Cafe Gustav on sobiv väiksema seltskonnaga õdusaks pulmapeoks. III korruse merevaatega Rõdusaal 30-60 külalisega pulmapeoks. II korruse merevaatega valgusküllane Klaassaal kuni 350 külalisega pulmapeoks aga samas saab ruumi nii dekoreerida, et jääks õdus olemine ka 30 inimesega. Pakume pruutpaaridele täisteenust – ruumid, mööbel, lava ja helitehnika, valgustehnika, ruumi dekoreerimine jne.

Üheks toredaks ideeks on ka Lauluväljaku Tuletorni tipust neiupõlve nime ära saatmine.


Vaata ka neid

Näita veel