Senso

Asukoht: Harjumaa

Küsi pakkumist

Senso

Meie privaatseid banketisaale on võimalik lahendada paljudes eri stiilides, millest igaüks pakub teile ja teie külalistele sooja ning õdusat õhustikku. Võime korraldada meeldejääva pulmapeo vaid 20 lähedasele inimesele või teha fantastilise peo 120 külalisele. Ürituse suurusest olenemata saate meie jagamatu tähelepanu.

Meie kogenud banketitiim tagab erakordselt stiilipuhta ja sõbraliku teeninduse ning teie külalised saavad hiilgava gurmee-elamuse, mis hõlmab parimaid kohalikke toiduaineid ja koostisosi. Peakokk Andres Rahula on välja töötanud hõrgutavad pulmamenüüd, mida saab vastavalt erisoovidele loomulikult ka ümber kohandada. Samas majas tegutseva legendaarse Cafe Boulevard’i tipptasemel kondiitrid saavad valmistada teile imelise pulmatordi, mis pakub nii visuaalset naudingut kui ka maitseelamust.

Korraldades pulmapeo meie juures, lubame, et naudite seda ainulaadset pidupäeva nii nagu ei ühtegi teist. See sündmus on stiilne, stressivaba ja laitmatu algusest lõpuni. Teie eriline päev peegeldab teie erakordsust – selle tagab meie tõeliselt südamlik ja hooliv teenindus. Hoolitseme teie eest alates hetkest, kui saabute. Teil jääb üle vaid lõõgastuda ja särada!

Restoran Senso asub Radisson Blu Hotel Olümpias, mistõttu on pulmalistel mugav võimalus end pärast pidu ka hotellitubades välja puhata. Värskele abielupaarile on aga tõeliseks kirsiks tordil näiteks hotelli luksuslikud kalliskivisviidid, kus veeta oma unustamatu pulmaöö.

🅿️ Restorani lähedal puudub võimalus tasuta parkimiseks, kuid kohe restorani kõrval asub suur tasuline parkla.