Gianni

Asukoht: Harjumaa

Küsi pakkumist

Gianni

Gianni on elegantne ja luksuslik Itaalia restoran, mis mahutab pulmapeoks umbes poolsada pulmalist. Samuti on restoranis olemas privaatruum väiksemateks istumisteks, kust avaneb kaunis vaade aatriumisse ning mis sobib ideaalselt pidulikuks pulmaõhtusöögiks. Privaatruum mahutab kuni 15 pulmalist ja seal on ka võimalus kasutada TV ekraani. Suuremate pidude jaoks on võimalus kasutada ka majas asuvat taimede ja veeseinaga aatriumi.

Restorani peakokk Costatino Veglianti on sündinud ja üles kasvanud Lazio maakonnas Rooma lähedal Itaalias. Enne Giannit on Costantino oma oskusi lihvinud Itaalia restoranides Suurbritannias, Ameerikas, Saksamaal ja muidugi Itaalias. Aeg-ajal käib ta siiani Berliinis, kuna peab seal oma isiklikku restorani.

Gianni menüü valmistatakse Costatino poolt hoolikalt valitud Itaalia toorainest. Lisaks tunneb Costatino alati suurt huvi kohaliku tooraine vastu ja ta kasutab hea meelega ka meie turgudel pakutavat kohalikku valikut. Sügisel võib teda tihti kohata Eesti metsades marju ja seeni korjamas.

🏆 2013: Silver Spoon gastronoomiaauhind
🏆 2013: TripAdvisor: Certificate of Excellence
🏆 2014: TripAdvisor: Certificate of Excellence
🏆 2015: TripAdvisor: Certificate of Excellence
🏆 2016: TripAdvisor: Certificate of Excellence
🏆 2017: TripAdvisor: Certificate of Excellence
🏆 2017: Eesti TOP Restoranid

🅿️ Restorani ees on tasuta parkimisvõimalus vähem kui 10 sõidukile.