← Tagasi teenusepakkujate nimekirja

Restoran Antonius

Restoran
Restoran Antonius

Asukoht: Tartumaa

Küsi pakkumist

Restoran Antonius

Restoran Antonius haarab sisseastuja oma lummusesse juba esimesest hetkest alates, võludes haruldase roosimotiividega laemaalingu, õhtuvalgust heitva klaasaatriumi ja romantilist õhkkonda pakkuvate istumiskohtadega võlvlagede all. 42-kohaline restoran on imeline pulmapaik, kuna noorpaaril on võimalik restorani juurde kuuluvas butiikhotellis Antonius end enne pidulikku tähistamist ka valmis seada, romantilisi ilupilte teha ning hiljem sviiti pulmaööd nautima jääda.

Restoran Antonius on korduvalt valitud Eesti parimate söögikohtade hulka ning hinnatud White Guide 2018 restoranijuhi poolt kui väga hea tasemega restoran. Isikupärases menüüs on esikohal toidu valmistamine kvaliteetsest toorainest ning tihe koostöö kodumaiste tootjatega. Veinisõpradele pakub aga nii klassikalisi kui ka põnevaid leide esmaklassiline Vana Maailma veinivalik.

🏆 2021: The White Guide Baltic – Estonia
🏆 2020: The White Guide Baltic – Estonia
🏆 2019: The White Guide Baltic – Estonia
🏆 2018: The White Guide Baltic – Estonia
🏆 2017: Eesti TOP Restoranid
🏆 2012-2017: Eesti TOP50 restoran
🏆 2013-2017: TripAdvisor: Certificate of Excellence

🅿️ Restorani ees (Ülikooli tänaval) on tasulise parkimise piirkond (A-piirkond). Tasulise parkimise aeg tööpäevadel ajavahemikul 08:00-18:00 ning määr 2€/tund või 10€/24 tundi. Laupäevadel, pühapäevadel ja riiklikel pühadel on kesklinnas parkimine tasuta.