← Tagasi teenusepakkujate nimekirja

Sandra Nurmsalu

Muusika
Sandra Nurmsalu

Teeninduspiirkond: Kogu Eesti

Küsi pakkumist

Sandra Nurmsalu

Sandra Nurmsalu kontserdid on õrnad ja südamlikud, millega on altari ette astunud mitmed pruutpaarid oma pulmatseremoonial kui ka nautinud kontserti õhtusel peol. Kuni 90 min muusikat nii ansambliga kui ka duos pianistiga. Lisaks pakume meeleolu loomiseks ka vaid meie pianisti esituses instrumentaalpalasid klassikalisest muusikast ja kergemaid jazzpalasid (nt. kogunemisel, tseremoonial, õhtusöögi ajal).
Sandra Nurmsalu kontserdil saab kuulata eestikeelset muusikat, kuhu kuuluvad Sandra raadiosinglid „Rändajad“, „Väike Eestimaa“, „Kui tuuled pöörduvad“, kui ka uuem looming „Jäälilled“, „Liblikad“, “Kevad on alati alles” jt.
Tuntud Eesti paladest nt. „Sind otsides“, „Oma laulu ei leia ma üles“, „Kaks kuukiirt“ jpt. Sekka ka ingliskeelseid hitte „Kiss From a Rose“, „Angel“, „Another Day In Paradise“ jt.

***
Sandra Nurmsalu on Eesti laulja, kes laiema publiku ette jõudis 2009. aastal Urban Symphony kooseisus Sven Lõhmuse looga „Rändajad“, mis lennutas ansambli Eesti Laulu konkursilt Moskva lavale Eurovisiooni lauluvõistlusele, kust toodi Eestile poolfinaalist 3. ja finaalist 6. koht.
Sandra Nurmsalu tegutseb 2013. aastast sooloartistina, kui esitles Tartus Öölaulupeol esmakordselt oma singlit „Väike Eestimaa“. Sellele järgnes taaskord Eesti Laulu konkurss, kus lugu „Kui tuuled pöörduvad“ pälvis sooja poolehoiu publiku seas.
2017. aastast teeb Sandra Nurmsalu koostööd helilooja Priit Pajusaarega ja hetkel valmistatakse Sandra stuudioalbumit, millelt lood “Jäälilled” ja “Kevad on alati alles” on jõudnud juba ka raadiotesse.

Sandra on osalenud paljudes erinevates muusikaprojektides ja teinud koostööd erinevate orkestrite ja muusikutega, nt. Leigo Järvemuusika Sven Grünbergi filmimuusika kontsert koos Ott Leplandi ja Siim Aimla bändiga; Eesti Film 100 kontserdid PPA orkestri ja solistidega; Urmas Alendri ja Ruja projektid jpm. Mööda Eestimaad on tuuritatud ka mitme kontsertsarjaga, millest üks eredamaid oli koos Maria Listra ja Sandra ansambliga.