Fantaasia

Teeninduspiirkond: Kogu Eesti

Küsi pakkumist

Fantaasia

Fantaasia on peobänd, mis loodi aastal 2006. Ansambli asutasid toona Kunda Ühisgümnaasiumi kuuendas klassis õppinud noormehed, kellest kaks on veel tänasenigi bändis (Heiko ja Rainis).

Aastate jooksul on kokku puututud paljude erinevate stiilidega ning välja on antud plaat omaloominguga. Tantsumuusikaga hakkas kollektiiv tegelema tõsisemalt aastal 2010. Praeguseks ollakse sagedased külalised pulmades, sünnipäevadel ning ettevõtete pidudel üle kogu Eesti. Peobänd Fantaasia repertuaar koosneb väga mitmekesisest muusikast, milles leidub sobivaid lugusid igale maitsele. Repertuaarist võib leida lugusid teada-tuntud Eesti bändidelt nagu näiteks Justament, Fix, Rock Hotel ning Smilers. Samuti on repertuaaris esindatud tuntud inglise keelsed tantsulood ning ladina rütmid ansamblitelt nagu Creedence Clearwater Revival, Bryan Adams, Dingo, Kings of Leon, Los Lobos, Enrique Iglesias, Luis Fonsi.

Repertuaaris leidub lugusid eesti, inglise, portugali, soome, vene ning hispaania keeles. Pulmades mängib Fantaasia soovi korral avaloo. Pulmatseremooniale on võimalus Fantaasial pakkuda tseremooniamuusikat kitarril või klaveril!

Vaata ka: http://www.fantaasiapeokorraldus.ee