← Tagasi teenusepakkujate nimekirja

ansambel Sweet Trio ja/või pulmapeo juhtimine

Muusika
ansambel Sweet Trio ja/või pulmapeo juhtimine

Teeninduspiirkond: Harjumaa, Järvamaa, Jõgevamaa, Läänemaa, Lääne-Virumaa, Pärnumaa, Põlvamaa, Raplamaa, Saaremaa, Tartumaa

Küsi pakkumist

ansambel Sweet Trio ja/või pulmapeo juhtimine

Ansambel “Sweet Trio” sai alguse 1996. aastal. Tänaseks päevaks on tegutsetud juba üle kahekümne aasta! Ansambli liikmed olid alguses Enn Laur (“Retro” kitarrist, “Aprilliklubi” liige), Toivo Kaiküll (70-ndatel aastatel laineid löönud ansambel “Retro” solist, “Aprilliklubi” liige) ja Piret Hallik/Kirsipuu (ansambel “Taaniks”, “Aprilliklubi”). Tegutseti vahel ka nime all “Piret Ja Poisid”. Hiljem liitus ansambliga Ants Uutma – tõeline kitarrivirtuoos (meie “Gary Moore”). Hetkel on tihe koostöö RAM laulja ja saksofonimängijaga – Andrus Poolma. Helitehnika seadistamise ja helikvaliteedi sättimisega tegutsevad ansamblis E. Toomeoja või Grete Paia endine basskitarrimängija E. Etverk. Vajadusel kaasatakse ka üsna tuntuid kitarrimängijaid.
Muusika, mida mängime, on absoluutselt igale maitsele (palju tuntuid laule, mida mõnus kaasa laulda)! Pop-rockist diskoni, valsist polkani, rock’ist twistini… Nii eesti-, inglise-, soome-, hispaania-, itaalia kui ka venekeelne repertuaar. Laule nii Eesti- kui välismaisetelt artistidelt! Ansambli eripära: mees- ja naishääl, mis sulab kahehäälsuses kaunilt kokku… Mitmekülgne repertuaar! Pireti häälevarjundid (erinevad tämbrid ja kõrgused) ja professionaalsed saksofoni soolod (mis lisavad õhtule vürtsi). Tihe suhtlemine publikuga, sära ja energia laval, mis nakatab kõiki! Seoses pulmapeo või ürituse juhtimisega, palume vaadata kodulehte. Kogemused on pikaajalised. Harjumaal ansambli hind alates 450, koos õhtujuhtimisega alates 820-1020. Oleneb esinemise ajalisest kestusest. Teistes maakondades lisanduvad sõidu-ja ajakulu.