Eesti pulmakorralduse idufirma käivitas virtuaalse pulmakorraldaja teenuse

PRESSITEADE

Eesti pulmakorralduse idufirma toob turule virtuaalsed pulmakorraldajad

Eestlaste asutatud pulmaplatvorm Weddingly käivitas tänasest virtuaalse pulmakorraldaja teenuse, mis loob kõigile noorpaaridele võimaluse tasuta kasutada virtuaalseid abilisi oma pulmade planeerimisel.

Pulmahanke asutaja ja tegevjuht Martin Aigro ütles, et pulmapeo planeerimisel on noorpaari jaoks suurimaks väljakutseks teadmatus, milliseid pulmategijaid saab usaldada ning millises järjekorras neid peaks broneerima. “Virtuaalse pulmakorraldaja kontseptsioon annab noorpaaridele tohutult eeliseid ning lahendab kõik need küsimused,” rääkis ta.

AIgro sõnul on plaanis tuua ka muud pulmakorraldusega seotud detailid digitaalsesse ajastusse. “Siiani ei tea enamus noorpaare, et pulmategijatega tuleb sõlmida teenuse osutamise lepingud. Ja need kes on teadlikud, neil pole aimugi kust saada vettpidav lepingupõhi või kuidas see korrektselt vormistada. Meie hinnangul tuleb sellised nüansid juba eos lahendada digitaalsete kokkulepetega nagu keerleb kogu ülejäänud maailm meie ümber,” tõdes Aigro ja lisas, et tänane pulmaturu olukord on ajale palju aastaid jalgu jäänud.

“Kui võtame kümmekond aastat tagasi siis ei kujutanud keegi ette, et võiks minna Aafrikasse tundmatu eraisiku koju magama. Täna on see aga loogiline, mugav ja turvaline kuna seal vahel on erinevad platvormid, kuhu lisatud kodusid me saame usaldada ning millelt saadud kinnitustega me saame arvestada,” sõnas ta ning kinnitas, et nende missiooniks on teha rahvusvaheliselt sama ka pulmateenustega kuhu kuulub teenusepakkujaid mitmekümnest erinevast kategooriast.

Aigro sõnul plaanitakse aasta jooksul laieneda ka välisturgudele.

Weddingly on 2017. aastal asutatud eestimaine tehnoloogiafirma, mis arendab pulmateenuste broneerimise platvormi. Tänaseks kasutab seda üle 400 noorpaari ja 370 pulmategijat.

Tutvu lähemalt virtuaalsete pulmakorraldajatega.