← Tagasi teenusepakkujate nimekirja

Tõnu Einasto

Pulmaisa
Tõnu Einasto

Teeninduspiirkond: Kogu Eesti

Küsi pakkumist

Tõnu Einasto

Tänu erinevate sündmuste korraldamise ja juhtimise kogemusele on olnud au täita pulmades juhtivat rolli. Nimetame selleks pulmaisa, pulmavana, pulmajuhi või hoopis noorpaari usaldusisiku rolli. Kõikide noorpaaridega arutasime ühiselt ning planeerisime nende pulmapäeva üksikasjad viimseni läbi. Pulmaisana oli minu ülesandeks hoida päevasel ja õhtusel sündmustejadal pilk peal ning tegevusi suunates valada see ühtsesse kaunisse vormi. Nii on tulnud arusaam ja kogemused õnnelikeima päeva korraldamiseks ja planeerimiseks.

Olgugi, et mõneti muutnud on vormiline külg muutunud – rangete traditsioonidega kolmepäevasest sündmusest on saanud tore õnnelike inimeste koosviibimine – on pulmapeod elu meeldejäävaimad. Tänapäeval ei lähtu abiellujad reeglina enam peamiselt vanadest ja mõneti iganenud traditsioonidest, vaid teevad säravamate mõtete hulgast valiku ja pulmaisa roll on pigem terve õhtu terviku ja rütmika hoidmine ning hoolitsemine selle eest, et nii noorpaar kui ka külalised ennast kõige paremini tunneks.

Kui saame koos, head pulmapeo kavandajad, läbi mõelda teie kauneima päeva ning saan aja jooksul omandatud kogemustega olla selle planeerimisel ja läbi viimisel abiks, olete palutud minuga ühendust võtma!

Tõnu Einasto RõõmuLaborist – alati natuke rohkem, kui oodata oskad!