← Tagasi teenusepakkujate nimekirja

Timeless retro bussid / Lux Charter modernsed bussid

Transport
Timeless retro bussid / Lux Charter modernsed bussid

Teeninduspiirkond: Kogu Eesti

Küsi pakkumist

Timeless retro bussid / Lux Charter modernsed bussid

Maailmas on busse igasuguseid, kuid meil on assortii neist kõige kaunimatest pärlitest, mida me hoole ja armastusega hoiame ning oleme lahked ka Teiega jagama. Timeless Ajatute bussidega saab teha ajarännaku eelmisesse sajandisse, sõita justkui ajalukku ning me lubame, et see on põnev, meeldejääv ning eriline!

Oleme oma ajatute busside kollektsiooni koostamisel lähtunud põhimõttest, et igast kümnendist oleks meil ajaloo tarbeks säilitatud tüüpilisemaid ja ka innovaatilisemaid esindajaid. Seega ei ole meil kahte ühesugust bussi, igal bussil on oma lugu ja omad kasutamise tingimused. Mõni buss sõidab maanteel kiiresti, kuid ei suuda linnas manööverdada ja mõni buss ei suuda seda, ega teist, küll aga on lihtsalt ilus vaadata. Kõik meie bussid on säilinud või restaureeritud lähtudes ajaloo säilitamise parimatest tavadest ja busside kasutamisel lähtume samuti alalhoidlikkuse printsiibist.

Lisaks on võimalik tellida tellimusvedusid ettevõttelt Lux Charter, mis kuulub Lux Express gruppi ning on tegutsenud turul 1997. aastast alates. Meil on olnud suurepärane võimalus teenindada väga erineva eesmärgiga reise- ärikliendid, turismigrupid, sõidud spordivõistlustele, teatrisse, muuseumi, pulmakülaliste transport ja palju-palju veel.

Oleme veendunud, et iga reis on kordumatu ja eriline. Täidame kõik sinu transpordivajadused operatiivselt, täpselt, turvaliselt ja usaldusväärselt nii üle Eesti kui rahvusvaheliselt. Kvaliteedi osas kompromisse me ei tee ning turvalisus ja suurepärane teenindus on meie jaoks elementaarne.