← Tagasi teenusepakkujate nimekirja

Purjelaev Hoppet / Rolls-Royce uunikumid

Transport
Purjelaev Hoppet / Rolls-Royce uunikumid

Teeninduspiirkond: Hiiumaa, Läänemaa, Pärnumaa, Saaremaa

Küsi pakkumist

Purjelaev Hoppet / Rolls-Royce uunikumid

Ajaloohõng on stiilsetes Eesti pulmatraditsioonides ikka esindatud. Vii oma pulmad muinasjutulistele lainetele ja rändame koos ajas ning ruumis – Ajalooline laev – Wabariigi Kauneim Laev ja ainus eestiaegne purjelaev – Pulmalaev kahvelkuunar Hoppet (Lootus) 1926 kutsub pardale. Kuni 50-kohaline väljasõiduks, kuni 80-kohaline kai ääres peokohana. Vöimalus ka majutuseks kajutites max 20in. Laev asub igapäeva sadamas Kuressaares Saaremaal. Pardal on Admiral Bellingshauseni Salong mis on Saaremaa Ehtne märgisega laevarestoran kus toitu valmistatakse väga erilistel maitseelamustel kus kambüüsis kokkavad nii kapten kui ka kaasatakse Eesti tippkokki.
Liikuda saame vajadusel köikjale Eesti rannikul kuid see peab olema hästi läbimöeldud üritus. Pigem eelistaksime piirkonnaks Lääne-Eesti saarestik ja rannik. Sama kehtib ka autode puhul et vöime erikokkuleppel söita üle Eesti kuid eelistaks Saaremaad/Hiiumaad ja Lääne-Eestit: Haapsalu ja Pärnu rajoon.

Autentne kohalikust toorainest skandinaavia ja saarte toitlustus, mereannid, metsloomad jms. Pardal ka omatooted: Saaremaa käsitööna valminud koduöluti, käsitöösiider ja craft džinn ning Viking Axe rabarbriscnapps. Avatud on baar ja saadaval on jooke mereseikluste radadelt Saaremaast Antrarktikani – rummid, viikingite joogid, ginid, valged konjakid.

Purjelaevakontoril on pakkuda ka Legendary Classic Cars – SpecialGarageClub nimetuse all klassikalised ja legendaarselt stiilsed vanasõidukid:
– 1934 Rolls-Royce Phantom II Landaulette Limousine (7kohta, väga mahukas, cabrio)
– 1960 Rolls-Royce Silver Cloud
– 1964 Cadillac deVille Sedan
– 1959 Cadillac Sixty-Two Convertible (Cabrio)

Oma elu tähtsaimal päeval saabu stiilselt, mis on Sinu vääriline. Sinugi käeulatuses on nüüd kuningate ja presidentide valik, mis muudab Su uue elu alguse muinasjutuliseks. Tuult saab tiibadesse Eestimaal haruldaste sõidukitega, mis on soliidses eas ja glamuurselt säravad!
Söidukid lähevad väljasöidule ainult koos meiepoolse juhiga. Autode pöhigaraaž asub Kuressaares.