← Tagasi teenusepakkujate nimekirja

Piigade Peoagentuur ehk Peopiigad

Lilled ja deko
Piigade Peoagentuur ehk Peopiigad

Teeninduspiirkond: Kogu Eesti

Küsi pakkumist

Piigade Peoagentuur ehk Peopiigad

Piigade Peoagentuur on pühendunud kaunite hetkede loomisele. Unikaalseks teeb meid see, et omame 10 aastast pulmade läbiviimise kogemust pulmapiigadena, 8 aastast korralduse ja 6 aastast kujunduste tegemise kogemust. Ehk oleme pulmadega kokku puutunud väga erinevate külgede pealt. Käesolevast aastast oleme keskendunud noorpaaride nõustamisele, pulmade osalisele ja täiskorraldusele, järelvalvele pulmapäeval, kujundusele, floristikateenusele ja kujunduselementide ja aksessuaaride väljarentimisele. Meie ladu sisaldab üle 600 erineva toote. Rendikataloogid on koostamisel ja sügisel asume valmistama täiesti uut kodulehte koos laenutusstuudioga.

Noorpaaride nõustamine ehk pulmakonsultatsioon
Kestab 3-4 h ja vajadusel tehakse mitu konsultatsiooni. Mõeldud noorpaaridele, kes soovivad korraldusega ise tegeleda kuid ei oma pulmast, kui tervikust, ettekujutust. Samuti sobib noorpaaridele, kes veel ei tea, kas tegeleda korraldusega ise või kaasata korraldaja. Konsultatsioonil arutatakse läbi pulmade korraldusega seonduvad teemavaldkonnad kuni eelarve koostamiseni välja. Konsultatsiooni saab tellida ka endale koju.

Pulmade täiskorraldus
Kogu projekt ideest teostuseni. Noorpaar teeb otsused meie suunamisel kuid kogu suhtlus taustajõududega ja muudes valdkondades on piigade kanda. Pulmapäeval oleme noorpaarile turvaline tagala ehk vastutame selle eest, et kõik kulgeks nii nagu peab. Pulmahaldjad – nii meid selles rollis kutsutakse.

Pulmade osaline korraldus
Sisaldab noorpaari soovide ja unistuste kaardistamist kuid pulmakorraldusplaani kirjutab noorpaar ise kokku saadud info põhjal. Suuname noorpaari nende jaoks sobivate koostööpartnerite juurde kuid lepingud ja nendega suhtlemine pulmade ettevalmistusperioodil jääb noorpaari endale vastutada. Soovi korral oleme pulmapäeval noorpaarile turvaline tagala ehk vastutame selle eest, et kõik kulgeks nii nagu peab (järelvalve).

Pulmakujundus
Meie lähenemine kujundusele on individuaalne ja soovime, et kujundus toetaks igati noorpaari olemust ja armastust. Seega kujunduse projekti eelduseks on kohtumine ja ideede jagamine ning alles seejärel saame pakkumise teha. Meile meeldib noorpaare tundma õppida ja tunnetada, et milline keskkond neile visuaalseteks naudinguteks luua. Oleme avatud kujundustele samblast kristallideni ehk me naudime väljakutseid.

Pulmakujunduse inventari rent
Piigadel on aastatega väga uhke ladu kogunenud ja rõõmuga jagame seda nüüd kogu Eestiga. Tegelikult on ka juba Läti meid vaikselt avastanud. Kuna kujundajaid ja korraldajaid on palju juurde tulnud, siis saame selle teenuse läbi kaasa aidata paljudele pulmakujunduse projektidele. Meile on omane siirus, soojus, põnevad ideed ja pühendumine detailidele.

Armsad Armastajad!

Siin on ära toodud vaid mõned mõtted ja valdkonnad, mida pulmakujunduse all mõista. Kui tunnete, et Teile meeldiks meiega kohtuda, siis oleme Teie jaoks olemas. Hetkel asub Piigade pesa veel Võrumaal kuid septembrist kolime juba Tartusse oma heade mõtete, ideede ja vahva aardekambriga. Varalaekas on meil palju aardeid – alates toolikatetest ja toolikaunistustest kuni pisikeste detailideni välja.

Ootame põnevusega Teie soove!
Teie Piigad