← Tagasi teenusepakkujate nimekirja

Mikk Merekivi

Pulmaisa
Mikk Merekivi

Teeninduspiirkond: Kogu Eesti

Küsi pakkumist

Mikk Merekivi

Oma esimese pulma viisin läbi olles 17- aastane ja siis ma sain aru, et olen leidnud oma elu töö ja lemmikhobi. Pulmade korraldamisest sai suve lahutamatu osa kuniks purunes meie majanduse mull ja katku ajal pidu pidada ei soovitud.

Õnneks just siis sain kutse Kaitseväkke ja läbisin kahe aasta pikkuseks kujunenud teenistuse, mille jooksul käisin suisa vabatahtlikult ära ka Afghanistanis rahutagamise missioonil. Sealne töökeel oli inglise keel ja ilmselt suuresti tänu sellele praktikale julgen pulmasid juhtida ka inglise keeles või sünkroonis nii eesti- kui inglise keeles. Naasedes 2010 tsiviili läks pulmaralli edasi ja aastas viin keskmiselt läbi umbes 25 pulma. Pakkumisi ikka rohkem aga kes ees, see sees.

Üldiselt püüan lähtuda põhimõttest, et noorpaari elu peab olema võimalikult lihtne. Miks peaks iga noorpaar käima lillepoest lillepoodi ja otsima valget linti autodele kui mina võin osta korraga kilomeetri ja jagada kogu suve. Niisiis on meie poolt (meeskonnas mina ja mu tubli abikaasa Kadi-Liis) palju selliseid asju mis on nö. paketis ehk hinna sees. Muuhulgas on hinna sees kõik järgnev:
– vähemalt üks eelkohtumine plaanide arutamiseks
– Valged lindid autodele pulmarongi tarbeks
– viinakohver rongi kinnipidajatele
– üks meeleolukas teesulg pulmarongile (pulmapolitsei)
– oksjonil müüdavad disainesemed (pruudi vein ja peiu viin, pulmaleht ning esimene paberkujul foto noorpaarist raamituna)
– õueküünlad peopaiga kaunistamiseks õhtul ning soovi korral ka taevalaternad, säraküünlad ja palju muud, millest saame täpsemalt juba kohtumisel rääkida

Minu juhitud pulmades ei tasu karta kahte asja: “Umpa-umpa istun tõusen” mänge, mis on 30 aastat hiljaks jäänud ning niisamuti ka “seon ümber vöö ja ajan pudelisse” mänge. Pulmas peavad külalised tundma end vabalt ja olemine peab olema mõnusalt chill ning vaba – väärt huumor ilma ämmasid ja äiasid või noorpaari kiusamata on tagatud. Igale pulmale ja noorpaarile lähenen alati personaalselt ja peamine sõnaõigus programmi ja tegevuste osas on ikka alati noorpaaril. Minu asi on soovitada ja kontakte jagada ning teie asi on leida sealt enda unistuste pulmapäev.