Kert Media

Teeninduspiirkond: Kogu Eesti

Küsi pakkumist

Kert Media

Täispika pulmapäeva video hind algab 590-st eurost. Küsige täpset hinnapakkumist vastavalt Teie pulmapäevale. Video on kvaliteetne, mitmekesine ja ülevaatlik:

Lühivideo: 3-5 minutit
Täispikk video: 10-15 minutit

Täispika video puhul on võimalik kõigepealt lisaks tellida (~3 nädalat) lühiklipp/highlight (1-2 minutit) mida on Teil hea näiteks sotsiaalmeedias jagada, kui soovi on.

Videod toimetatakse Teieni 10 nädala jooksul digitaalselt veebis ja ka füüsilise USB-pulga näol. Samuti aitan Teid vajadusel video laadimisega sotsiaalmeediasse ja DVD plaadi tootmisega.

Eelnevalt kokkuleppides on võimalus lisaks tellida ülevaatlikule videole ka 1-2 pikemat lisaklippi, mis võtavad kokku näiteks mõne toreda pulmamängu või vande andmise tseremoonia terviklikult. Teie päevast jääb südamlik ja isikupärane mälestus, mis kestab.

Pulmavideo valmimisel on kasutusel tasemel videotehnika ja droonikaadrid. Mitmekesine tehnika sisaldub kõik juba hinnas ja selles osas mingeid lisapakette Teie valima ei pea! See jääb meie hooleks, et saaksite keskenduda olulisele.

Video jäädvustamine kujuneb sujuvalt tänu heale suhtlusele paari ja videograafi vahel. Videograaf räägib puhtalt nii eesti kui ka inglise keeles. Tagatud on professionaalsus ja isikupära – oluline on jäädvustada pulmapäev vastavalt Teie eripärale. Pulmapäev algab reeglina ettevalmistuste jäädvustamisega hommikul ning kujuneb edasi sujuvalt vastavalt Teie ajakavale ning lõpetades õhtuse peoga. Eelnevalt kokkulepitud ajakava tagab selle, et olulised hetked tabamata ei jää.

Selleks, et Teil enne pulmapäeva vähem muretseda oleks, siis teeme ka eelnevalt pulmavideo lepingu vastavalt video tüübile ja asukohale. See tagab kindlustunde nii Teile teenuse osas kui ka meile broneeringu osas.

Lõplik kokkulepitud hind sisaldab kõike: terve pulmapäeva vältel filmimist, hilisemat videomontaaži, vajadusel 1-2 parandustevooru muudatusteks, videograafi transpordikulu ning valmis pulmavideo digitaalsel ja füüsilisel kujul.

Küsige personaalselt hinnapakkumist juba täna!