Ivetta Trio

Teeninduspiirkond: Harjumaa, Ida-Virumaa, Järvamaa, Jõgevamaa, Läänemaa, Lääne-Virumaa, Pärnumaa, Põlvamaa, Raplamaa, Tartumaa, Valgamaa, Viljandimaa, Võrumaa

Küsi pakkumist

Ivetta Trio

Meie väike bänd koosneb kolmest elukutselisest muusikust.
Pakume tantsumuusika valikut eesti, vene, inglise, soome, hispaania keeltes,80-ndate, 90-ndate popp ja diskomuusika hittidest, 60-ndate ja 70-ndate rock’n’rolli klassikat, ühtlasi ka klassikaliste peotantsurütme.
Omame helitehnikat, transporti ja dekoratiivset lavavalgustust.
See tegevus valmistab suurt rõõmu ja naudingut, ning toob palju positiivseid emotsioone, mida jagame oma klientide – kuulajatega.
Aastatepikkune töökogemus erinevatel Viking Line ja Tallink-Silja laevadel on kujundanud meie rikkaliku repertuaari
(rohkem kui 300 laulu) väga erineva maitse ja rahvuste muusikaga.
Meie klahvpilli mängija on Boris ozdoba.
Teda võiks iseloomustada „mees nagu orkester“,
kelle eripära ja muusikaline talent ja kogemus avaldub laulupõhjade (fonogrammid) tegemises, aranzeerimises, vürtsitades neid oma vormi ja ideedega. Seda protsessi võib võrrelda tööga helisalvestusstuudios, kui välja arvata laulu partiid, mis lauldakse esinemisel alati otse ja ehedalt.
Esinemisel Boris mängib salvestatud põhja, millele elusalt lisab eelmängud, soolod ja improvisatsioonid, kasutades erinevaid tämbre ja efekte. Tulemus on alati ainulaadne ja kordumatu. Peale selle on Boris suurepärane laulja ja flöödi mängija.
Bändis on nais- ja meessolist : Ivetta Kadakas ja Sven Himma, kes ühtlasi mängib ka bongosid ja muid löökriistu.
See võimaldab laulda duette ja enamus laule kahe- ja kolmehäälselt, mis annab palju värvi ja eripära.
​​Tänapäeva tehnika kiire areng võimaldab kvaliteetset muusikat pakkuda ka trio koosseisudel, mis on taskukohasem ka tellijale.
See ei vähenda aga sugugi lõpptulemuse kvaliteeti ja konkurentsivõimet.