← Tagasi teenusepakkujate nimekirja

Ingar Dubolazov

Pulmaisa
Ingar Dubolazov

Teeninduspiirkond: Kogu Eesti

Küsi pakkumist

Ingar Dubolazov

Olen noor, energiline ja kaasaegne pulmaisa, kes ei “löö risti ette” ühegi noorpaari soovi või nägemuse ees. Minu nägemuse kohaselt ei pea pulmades mitte midagi tegema tegemise pärast või, et nii on alati tehtud. See päev kuulub kahele inimesele ja seal peab olema ainult see, mis on neile omane.

Pulmad.ee leheküljel valiti rahvahääletusel 2017. aasta pulmaisade kategoorias mind positiivse üllatusena teisele kohale auväärt seltskonnas. 2018. saavutasin taas pulmaisade kategoorias 2. koha ja tseremooniameistrite rivistuses 1. koha. 2019 läks samuti, et tseremooniameistriteks 1. koht ja pulmaisades 2. koht. Reegel sai murtud 2020 aastal, mis sain Pulmad.ee Aasta Tegijaks ka pulmaisade kategoorias. Ise ka ei usu :).

Lisaks olen teatud teatriinimeste sõnul kirjutanud esimese eestlasena täispika monoetenduse ja selle ise lavastanud ning ka ise mänginud. Minu jaoks oligi monoetendus ja vabakutselise näitlejana lühidalt tegutsemine tõukeks hakata tegutsema pulmaisana, et anda mõte ning noortepärane lähenemine aegade vanimale toimingule – pulmadele.