← Tagasi teenusepakkujate nimekirja

Evelin Elmest

Fotograaf
Evelin Elmest

Teeninduspiirkond: Kogu Eesti

Küsi pakkumist

Evelin Elmest

Olen fotograafina tegutsenud 10 aastat. Olen rõõmuga pulmafotograafiks Teie tähtsal päeval ja saadan noorpaari oma kaameraga ning jäädvustan olulised hetked ja emotsioonid, detailid ja meeleolu.

Töökeeleks on nii eesti-, inglise-, kui ka vene keel.

♥ Tihti algab fotograafi tööpäev koos hommikuse saginaga pruutpaari ettevalmistumisel. Fotograafina jäädvustan pruudi ja peigmehe ettevalmistuse tähtsaimaks hetkeks sellel päeval. Soenguseadmised, jumestamine ja pulmakleidi selga panemine – see kõik väärib jäädvustamist. Lisaks valmivad sel ajal detailipildid pruudi kleidist, kingadest, sõrmustest, pruudikimbust… ja ootusärevast emotsioonist.
♥ Enne/peale tseremooniat on hea võtta noorpaaril korraks aeg iseendale, koosolemisele. Noorpaari portreesessioon on just see aeg, kui saate üksteisele silma vaadata, kallistada ja jalutada… fotograafina jäädvustan need kaunid ja hindamatud hetked ning imelised emotsioonid. Soovitan Teil noorpaari ilupildistamist võtta kui ilusat aega enne/peale tseremooniat, mil saate üksteisega koos olla ja lihtsalt siiralt silma vaadata ning rõõmustada ja olla õnnelikud! Kõik see ehe emotsioon ja rõõm jäädvustub piltidele.
♥ Päeva kõige olulisem osa on abielu tseremoonia. Jäädvustan Teie päeva kõige ametlikumad hetked, pilgud ja emotsioonid.
♥ Pulmapeo jäädvustamisel keskendun Teie pulmakülaliste emotsioonidele ja rõõmsale olemisele. Kajastan õhtu olustikku, sündmusi ja vahvaid tegevusi, mida noorpaar pulmapeol ehk ei märkagi vaid näeb alles hiljem pulmapiltidelt.

Kena pulmaplaneerimist!