← Tagasi teenusepakkujate nimekirja

Comfy Events – telgipulmad

Peokoht
Comfy Events – telgipulmad

Asukoht: Kogu Eesti

Küsi pakkumist

Comfy Events – telgipulmad

Comfy Events pakub võimalust pidada elu tähtsündmus ainulaadse purjeriidest peotelgi all, mis ühendab siseruumide mugavused ja looduse lummava ilu. Telk sobib ideaalselt nii registreerimise, kui ka kogu pulmapeo läbiviimiseks, kaitstes külalisi vihmasabina või lõõmava päikese eest.

Abielu registreerimine ei pea toimuma konveiermeetodil perekonnaseisuametis, vaid selleks võib hoopis välja valida mõne romantilise looduskauni koha. Vältimaks olukorda, kus nii pruutpaar kui ka külalised on saju või palavuse tõttu märjad, tuleks mõelda tseremooniakoha peavarjule. Comfy telk on selleks just õige – elegantne, praktiline ja eriline!

Ümmarguste laudadega mahub suurima Comfy telgi alla kuni 130 inimest, sealjuures jääb ruumi veel tantsuplatsile, toitlustusalale ja lavale. Pakume telke neljas erinevas suuruses, väikseim on 10 meetrise diameetriga ring ja suurim peotelk on 10×27 meetrit.

Purjeriidest telk laseb kumada valgusel telki sisse, mistõttu on ka foto- ja videograafidel oluliselt parem abielu registreerimist jäädvustada, kui hämaras siseruumis või lauspäikese käes.

Comfy telki saab paigaldada pea igale poole, kus on tasane, konarusteta pind. Olgu selleks siis hingelähedane maakodu, maaliline looduspaik või hoopis mõni romantiline mõisapark.

Kui Sa ei soovi pidada elu erilisemat päeva samas kohas, kus mõni sõber või tuttav seda juba teinud on, siis on meie peotelk just ideaalne lahendus!

Vaata ka neid

Näita veel