← Tagasi teenusepakkujate nimekirja

Carol & Alaska

Muusika
Carol & Alaska

Teeninduspiirkond: Kogu Eesti

Küsi pakkumist

Carol & Alaska

Rokkiv peobänd C &A on esinenud lugematutes pulmades ja pidustustel üle Eesti. Püüame ühendada mitme ajastu muusikat ausas ja ehedas live esituses: pop, rock, country, blues, latino, twist, soul, rock’n roll, ballaadid, rahvalikud lood.. Võimalusel arvestame peoliste erisoovidega mängida lemmikuid jms. Eesti ja inglisekeelse kava täienduseks on ka vene -ja soomekeelseid lugusid. Isikupärase tämbriga solist Carol Suurevälja on tuntud ka EOS ühe finalistina, Alaska muusikud on osalenud ansamblites Vanemõde, Reminders, House Of Games…
Tseremooniamuusika valikus on ajatud lood maailmaklassika kullafondist klassikalise kitarriga (k.a. pulmamarss). Caroliga esineme ka akustilise kavaga kahe muusikuga (laul+ kitarr). Koos leiame just Teile parima lahenduse.
Professionaalne helitehnika on meie poolt ja sobib igas suuruses lavadele, kasvõi oma DJ Tomiga:) Küsimuste tekkides vastame kohe ja rõõmuga. Loodame kaasa aidata Teie peo kordaminekule!
https://www.faceboom/watch/?v=856731371064693ok.c
https://www.youtube.com/watch?v=beX-QaV2JyI
”Anneli: Ansambel Alaska – kommentaarid ainult ülivõrdes. Rahvas rokkis täiega. Tantsuplats ei jäänud sekundikski tühjaks. Ja nad õppisid spetsiaalselt meie jaoks ära avavalsi loo – Elvise, Can’t help falling in love with you”