← Tagasi teenusepakkujate nimekirja

BBQ Entertainment OÜ

Catering
BBQ Entertainment OÜ

Teeninduspiirkond: Kogu Eesti

Küsi pakkumist

BBQ Entertainment OÜ

TELLI EKSKLUSIIVNE JA AINULAADNE CATERING
Meie cateringi teenus sisaldab parimate toorainete hankimist, süte sees toidu küpsetamist ja grillimist, tervislike salatite ja lisandite valmistamist, toidu ja jookide serveerimist, personaalset teenindamist, süteshow’d ja koolitusi, vajaliku inventari ja mööbli paigaldamist, järelkoristust ja põhjalikku peensusteni lähenemist kõikidele nüanssidele saavutamaks parimat kliendi rahulolu! Meie poolt on alati hea tuju, parimad maitsed ja elamused!

PARIMAD AINULAADSED TOIDUD JA TEENINDUS
Meie tiimis on Teie ürituse jaoks oma ala parimad grillmeistrid ja tippkokad, showbaarmanid ja teenindajad. Toidud valmistame kõik kohapeal vahetult ja värskelt parimatest valitud toorainetest meie mobiilses väliköögis. Küpsetame toitu nii söe- kui gaasigrilliga ja erinevate BBQ ahjudega; samuti süte kohal, süte sees ja hõõguva puuhalu peal, Kamado Joe keraamiliste grillidega ja ka maailma suurima ufo-grilliga! Tagame toidu maksimaalse kvaliteedi, sealhulgas lihade ja kalade ülima mahlasuse ja pehmuse!

ILUSAIM BUFFEE LAUD ja VÄLJAPANEK
Seame üles luksuslikult kaunistatud buffee laua. Meie poolt on muuhulgas kõik toidu serveerimiseks vajalikud vahendid, buffeelaudade jaoks stiilsed lauakaunistused ja nimesildid toitudele. Toidud serveerimine oliivi-, tamme- ja kirsipuidust eksklusiivsetele serveerimisalustele. Toome kaasa ja paigaldame ka kõik muu vajaliku: peotelgi koos põrandaga, lava ja helitehnika, lauad ja toolid, toidunõud ja pokaalid, lillekompositsioonid ja valgustused, alati hea tuju ja parimad maitsed!

KORRALIK ETTEVALMISTUS ja PLANEERIMINE
Teie pidu saab olema meie jaoks väga tähtsaks projektiks ja selle ettevalmistused võtame ette ülima põhjalikkusega ja pühendumisega! Kohal viibime nii kaua kui vaja. Cateringi teenus sisaldab kõikide materjalide/toorainete hankimist, ettevalmistamist, süte sees toidu küpsetamist, grillimist ja vokkimist, tervislike salatite ja lisandite valmistamist, toidu ja jookide serveerimist, personaalset teenindamist, järelkoristust ja põhjalikku peensusteni lähenemist kõikidele nüanssidele saavutamaks parimat kliendi rahulolu!