Anti Einpaul

Teeninduspiirkond: Kogu Eesti

Küsi pakkumist

Anti Einpaul

Ilus pulmapäev on terviklik, pidulik ja rõõmus sündmus, kus iga pulmaline ning eriti pruut :) tunneb end suurepäraselt. Oskan mitmel moel abiks olla, et elu tähtsaim päev sujuks Teile muretult ja õnnelikult.
Selleks osalen kõigepealt meeleldi teie unistuste sõnastamise ja peoks plaanide tegemise juures.

Pulmapäeva alguses – registreerimise tseremoonia eel ja järel – pean pulmavanema esmaseks ülesandeks inimestele olulise info jagamist. Inimesed saavad end hästi tunda, kui nad teavad – kuhu sõita, kuhu koguneda, kui palju on aega, millal anda üle kingitused jmt. Olen “liikuvaks infotahvliks”. Soodustan inimeste omavahelist suhtlemist ja vähendan “algul-ei-saa-vedama” tunnet.

Kokkuleppel võin läbi viia pühendumistseremoonia. (Sellega on pulmalised rahul olnud, nii et sain hääletajatelt tiitli “pulmad.ee Aasta Tegija 2017 – tseremooniameister”)

Peo arenedes tuleb korraldada nii, et kõik hästi tehtud plaanid ka hästi õnnestuksid. Olen paindlikult valmis igasugusteks muudatusteks sõltuvalt peo sujumisest ja noorpaari ning külaliste eelistustest, et valida soovitud meeleolu saavutamiseks parimad tegevused.

Mida täpsemalt pulmas teha ja mida mitte? Usun, et pulmas on kõik võimalik, mis pruutpaarile endale meeldib – mida ainulaadsemaid lahendusi valida, seda meeldejäävam on kõik nii külalistele kui ka abiellujatele enestele. Palju toredat on nii vanades traditsioonides kui ka originaalsetes säravates ideedes! Ühtegi osa pulmast ei pea korraldama ainult selle pärast, et “nii on alati tehtud” või et “mis muidu sugulased arvavad”.
Minu poolest on kõik võimalik, lepime kokku ja teeme ära! Kui noorpaar ja külalised on rõõmsad, siis on pulmapidu õnnestunud!