← Tagasi teenusepakkujate nimekirja

4SistersKitchen Catering

Catering
4SistersKitchen Catering

Teeninduspiirkond: Kogu Eesti

Küsi pakkumist

4SistersKitchen Catering

4SistersKitchen Catering on alguse saanud ühe suurpere õdede ühisest hobist ja armastusest söögitegemise vastu, köögis katsetamistest, õnnestumistest ja ebaõnnestumistest pliidi ja ahju ees.

Meie peres on tegelikult ka neli õde ning lisaks õdele ka kaks venda. Tänaseks tegutsevad cateringi eestvedajatena peamiselt 2 õde Annika ja Ingrid ning teeninduse osas näitab meisterklassi pere pesamunast vennaraas Tarmo.

Meie ühisest hobist, armastusest ja vajadusest on aja jooksul kasvanud välja töö, mis meid inspireerib, tiivustab ja mida tehes oleme õnnelikud. Teeme asju veidi teistmoodi, meile omaselt suure südame ja innuga – lisaks hõrkudele roogadele loome teie sündmusel ka hubase ning helge atmosfääri.

Peame alati silmas klientide soove ning pakume välja uudseid ideid, oleme väga paindlikud ning katame suurima rõõmuga väiksemad ja suuremad peolauad. Kasutame värskeimat toorainet, tihti ise korjatud marju, seeni ja muid metsa- ning aiasaadusi.

Tänaseks oleme kogemusi kogunud cateringi teenuse pakkumises juba 5 aastat, oleme õppinud iga oma kliendi, tellimuse ning sündmusega, meie kärmed käed on katnud lauad nii 10’le inimesele kui ka 350’le. Meie köögis tegutsevad lisaks meile professionaalsete abikätena juba ka töökas kokk Katja, kokaabi Kristin ja väga hea käega pagar Astrid.

Oleme tänulikud iga kliendi usalduse ja võimaluse eest näidata, mida me oskame. Kes proovib, see soovib! ;)